Полювання в Україні

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Вибір підсадних.


Для того, щоб отримати удачливих підсадних необхідно знайти двох молодок і селезня від самих кращих присадкуватих качок і випробувати їх на полюванні восени. З молодок краще брати "четырехзубок" (мають на середині неба зарубки). Така, на перший погляд незначна дрібниця, істотно впливає на силу голосу і манеру опади. З виводка найбільш удачливих робочих качок слід відбирати качат подрібніше, поладнее, пропорційного виду, без природних недоліків.

Наваживание (натаскування ) качок.

Готову до полювання удачливу качку придбати де-небудь практично неможливо. Тому важливо уміти самому "виховувати" своїх помічників в полюванні. Дуже важливо, щоб підсадна не боялася пострілу і налітаючих селезнів-підранків. Наваживать краще всього молодок або переходок (качки на другому році).

Переходки хороші тим, що побувши всього один сезон з селезнем, при настанні шлюбного періоду, вони енергійніше за інших зазивають до себе інших пролітаючих селезнів. При попередній натаске уток пізнаються характер їх голосу, манера опади, її поведінка при підльоті диких качок і багато що інше. Після трьох-чотирьох виходів молодки можуть цілком освоїтися з поводками і навчитися вилазити на гурток.

Наваживание качок краще всього починати з осені, щоб до майбутньої весни вони були вже в "формі". Навесні, коли кругом чутна перекличка диких крижневих качок, що зазивають селезнів, для удачливого полювання знадобляться вже наваженные підсадні качки, з хорошими "заркими" голосами і присадкуватим осадом.

Досвідчені промисловики - качатники, зазвичай за осінь, устигають прослухати усіх своїх молодок і переходок. Іноді, навіть ще у себе удома можна упізнати якість голосів деяких качок свого невеликого табунця. Тому найперше відбракування по голосу можна провести будинки. В першу чергу повинні забраковуватися ті, у кого дуже високі і тонкі голоси, кричущі як би, не чисто, зриваються і свистячі. З відібраних будинки молодок з низькими, приємними, короткими (у 4-5 квачков) голосами вже на полюванні відбираються найбільш удачливі і такі, що дають багато голосу.

Ось зразкові вимоги до підсадних, відібраних і наваженным для весняного полювання:
1. Підсадна має бути ручною.
2. Відгукуватися на свист, подаючи голос.
3. Знати гурток і не рватися на поводку.
4. Не боятися битих селезнів і пострілу.
5. Не замиватися і не жирувати на полюванні.

Якщо качка боятиметься хазяїна і зірветься з поводка, то упіймати її коштуватиме дуже великого клопоту. При наближенні хазяїна вона може почати рватися, бити крилами, обливаючи холодною водою. Для того, щоб цього не траплялося треба, починаючи приблизно з лютого, привчати качок брати корм з рук хазяїна і спокійно сидіти у нього на руці. Перш ніж задавати вранці качкам корми треба спочатку їх поманити, щоб вони підійшли самі. Як правило, качки досить швидко звикають до хазяїна і охоче, з кряканням, наввипередки поспішають до нього, почувши закличні звуки.

Далі, при годуванні, закличні звуки необхідно поступово замінювати слабким свистом. Качки дуже швидко його запам'ятовують і, почувши знайомий звук, починають кричати в осідання. В майбутньому корм треба буде давати тільки тоді, коли качки подадуть голос після свисту.

При полюванні з використанням підсадних качок краще брати з собою пару крякв. Вони дадуть більше голосу, що дуже важливо. Висаджують їх по обидві сторони скрадка. На воду, додатково, разом з качками можна висадити опудала. По зірках благородні качки дуже охоче підсаджуються до підсадних і опудалам.

ЦІКАВЕ

контекстная реклама дешево

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Який буває полювання?
всякої справжньої більшої дикої прийшлої хорошою оголошеної підводного соколиного вдалою королівської останній нічній великої минулого першої інший качиної відкритої вільної псовим царської доброї знаменитої особливої ​​прекрасної відмінною славної імператорської забороненої спільної летючої влаштованої сьогоднішньої невдалої серйозної небезпечної призначеної ведмежою легальної щасливою осінньої звичайної довгої великий будь дивною щурячої організованою нової калидонской ранкової найменшої загінного зимової дозволеної чудовою браконьєрської кривавої успішної поганий майбутньої грандіозної левової
Що може полювання? Що можна зробити з полюванням?
початися тривати закінчитися йти виявитися прірву вийти вдатися завершитися піти погодитися скінчитися вестися ставати вдаватися прийняти проходити Притомився поновитися доставляти закінчитися охопити допомагати обіцяти бути давати виконати зірватися перетворитися починатися приймати проноситися завести загрожувати залишитися ходити принести використовуватися грати кінчатися тривати погоджуватися підкоритися видатися взятися підійти вважатися увінчатися запропонувати відбутися вступити займати привести зібратися взятися вимагати роздавати постачати відповісти зайняти піти відняти вийти віддати
Асоціації до слова полювання
відьма олень лисиця людина лев слон тигр ведмідь вовків кабан звір птах скарб щур тюлень голова кабанів ліс вампір качка кит зміна злочинець Снарк дичину вбивця котик гора пірат чоловік тварина куріпка ріг лисиця жінка кролик мисливець мамонт муха собака вепр акула гончак чоловік зайців перевертень ніч бандит привид миша утікач фазан буйвол бізон сокіл єдиноріг лось група чудовисько пустеля вовк рушницю дракон антилопа
Синоніми слова полювання
жадібність жадання воля готовність спрага бажання свербіж лов нетерпіння облава хіть цькування хотіння
Гіпероніми слова полювання

    
добування видобуток

Гіпоніми слова полювання

    
облава цькування