Полювання в Україні

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Полювання на лисицю з підходу



З першою зимовою порошею у багатьох степових районах і листяних лісах починається один з самих захоплюючих видів полювання на лисицю - охота з підходу. Успіх цього полювання багато в чому залежить від погодних умов: в тиху, безвітряну погоду навіть за наявності на снігу чітких свіжих слідів звіра, наблизитися до лисиці на відстань пострілу можна тільки у тому випадку, якщо вона міцно спатиме, тобто випадково. А ось вітер буде мисливцеві, що виявив лисицю, справжнім помічником.

Полювання з підходу ведеться з трехстволкой, оскільки стрільбу доводиться відкривати по звірові, що лежить, і з дуже близької відстані. Якщо застосувати в густих заростях рушницю дробу, то воно може дати промах: густина гілок просто не дасть дробу можливості точно досягти навіть дуже близької мети. Куля ж легше проходить навіть в невеликий просвіт, тому звір з великою часткою вірогідності буде уражений. Трехстволка ефективніша і тоді, коли виникає необхідність брати лисицю з великої відстані, тоді як постріл дробу в даному випадку не допоможе.

Мисливець, одягнений виключно у білий костюм, вирушає на місце передбачуваного перебування лисиць, щоб відшукати їх сліди, які можуть йти як від нічної привады звірів, так і від місця їх нічного годування - поля або степу. Дневует лисиця в лісі або в яру. Не кваплячись, мисливець повинен дуже тихо і обережно, щоб не злякати звіра,  уважно оглянути місцевість. Знайшовши слід лисиці, він просуватиметься по ньому до того місця, де, імовірно, лисиця влаштувала лежання.  По першому снігу це може бути розгалужена вершина яру.

На наступному етапі мисливець обходить місцевість по кругу, щоб переконатися, що лисиця не вийшла із заданого району і тільки після цього починає уважно, обов'язково проти вітру обстежувати усі розгалужені вершини яру. Витриманість, спокій, безшумне просування і, звичайно ж, загострена увага є гарантією того, що через певний час пошуку мисливець зможе побачити звіра, що згорнувся в клубок, і підійти до нього досить близько. Промаху в даному випадку бути просто не повинно. Мисливцеві залишиться тільки забрати убитого звіра і продовжити пошуки іншого сліду.

Цей вид полювання на лисицю може бути трохи складніше у тому випадку, коли звір заляже на рівній ділянці в густих заростях лісу. Тоді, щоб виявити лисові, мисливцеві необхідно буде обійти її "в круг", а потім, визначивши напрям проти вітру, поступово різати цей круг паралельними лініями, відстань між якими буде добре бути видимим. Мисливець має бути гранично уважним, оскільки, заходячи на лежання, лисиця не завжди відразу залягає в самій гущавині. Спочатку вона трохи відходить в один бік, потім - в іншу і тільки потім повертається, щоб лягти, приблизно, в двадцяти кроках від свого сліду. Коштує охочому притупити пильність, як непомічена ним лисиця, пропускає його, виходить на його ж слід або лижню і йде по ній в протилежному напрямі.

Як тільки глибокий сніг повністю покриє високі пні і невисокі кущі, а наст стане міцним, лисиця на денне лежання стане йти в ліс. У спокійному лісі звіра не турбуватиме шум дороги, гавкіт сільських собак або крик настирної ворони, який, до речі, іноді дуже точно вказує місце знаходження лисиці. Тут вона знайде мурашину гірку і влаштується на ній з сонячного боку або ж підшукає добре освітлений сонячними променями лісовий яр. У таких умовах йти за звіром можна і, не роблячи окладу, тому що блідий ліс робить лисицю добре і далеко помітною. А, враховуючи, що в цей час вона не заходить глибоко в ліс, то знайти її не складає особливих труднощів, тому полювання у більшості випадків закінчується успішно.

Під час сильної поземки полювати з підходу можна на відкритому просторі - в полі або в степу. Тут лисиця може лежати по снігових застругах або влаштуватися за шаром, що надійно захищає її від вітру. Пересуватися треба тільки проти вітру, в крайньому випадку, в піввітру. Це допоможе укрити від звіра шерех лиж або шум кроків. Але у лисиці винятковий не лише слух, але і чуття, тому мисливцеві треба триматися так, щоб звір не учув його запах.

На полюванні з підходу кращими  помічниками стануть бінокль і, як вже було сказано раніше,  трехстволка. Інтерес цього полювання в тому, що звір впродовж усього часу знаходиться на очах у мисливця. На полюванні з підходу розвивається спостережливість, відкриваються хороші можливості для вивчення звичок звіра, мисливець вчиться правильно маскуватися, безшумно пересуватися, тренує свою витривалість, наполегливість і терпіння.

ЦІКАВЕ

контекстная реклама дешево

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Який буває полювання?
всякої справжньої більшої дикої прийшлої хорошою оголошеної підводного соколиного вдалою королівської останній нічній великої минулого першої інший качиної відкритої вільної псовим царської доброї знаменитої особливої ​​прекрасної відмінною славної імператорської забороненої спільної летючої влаштованої сьогоднішньої невдалої серйозної небезпечної призначеної ведмежою легальної щасливою осінньої звичайної довгої великий будь дивною щурячої організованою нової калидонской ранкової найменшої загінного зимової дозволеної чудовою браконьєрської кривавої успішної поганий майбутньої грандіозної левової
Що може полювання? Що можна зробити з полюванням?
початися тривати закінчитися йти виявитися прірву вийти вдатися завершитися піти погодитися скінчитися вестися ставати вдаватися прийняти проходити Притомився поновитися доставляти закінчитися охопити допомагати обіцяти бути давати виконати зірватися перетворитися починатися приймати проноситися завести загрожувати залишитися ходити принести використовуватися грати кінчатися тривати погоджуватися підкоритися видатися взятися підійти вважатися увінчатися запропонувати відбутися вступити займати привести зібратися взятися вимагати роздавати постачати відповісти зайняти піти відняти вийти віддати
Асоціації до слова полювання
відьма олень лисиця людина лев слон тигр ведмідь вовків кабан звір птах скарб щур тюлень голова кабанів ліс вампір качка кит зміна злочинець Снарк дичину вбивця котик гора пірат чоловік тварина куріпка ріг лисиця жінка кролик мисливець мамонт муха собака вепр акула гончак чоловік зайців перевертень ніч бандит привид миша утікач фазан буйвол бізон сокіл єдиноріг лось група чудовисько пустеля вовк рушницю дракон антилопа
Синоніми слова полювання
жадібність жадання воля готовність спрага бажання свербіж лов нетерпіння облава хіть цькування хотіння
Гіпероніми слова полювання

    
добування видобуток

Гіпоніми слова полювання

    
облава цькування