Полювання в Україні

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Охота на вовка з прапорцями


Одним з самих захоплюючих мисливських пригод являється полювання на вовка.  Таке полювання по особливому зачіпає душу мисливця.  Бувають звичайні будні, коли йдеш по лісу, начебто ні чого особливого, ну що там, заєць, можливо птаха знайдеш, і ніби приємно, що є здобич, і ніби добре провів час, але ось коли зустрічаєш вовка, в душі відбувається який - те переворот. Це нібито ти побачив на дні колодязя золотий зливок, і перед тобою стоїть одне завдання, його дістати. Так і тут, коли в лісі зустрічаєш вовка, а ще краще якщо ти цілеспрямовано йдеш на нього, то ось тут є над чим розміркувати. Адже вовк, це не заєць, це, передусім великий хижак, який і сам може показати характер і силу. Але хто сильніший? Тобі це належить з'ясувати.
Водиться вовк практично у будь-якому лісовому масиві нашої країни, від самого заходу і до самого сходу, а це означає, що організувати собі таке незвичайне полювання можна, досить мати ліцензію і дозвіл.  Про що треба пам'ятати кожному мисливцеві? Про те, що вовк, є носієм особливо небезпечних захворювань, а так само передавачем цих захворювань.  Найчастіше він передає сказ, який різко відрізняється від сказу що розноситься іноді дикими собаками, і який здатний ураз убити людину.  Цікаво і те, що не кожен мисливець йде на вовка, з метою принести у будинок м'ясо і прогодувати сім'ю. У більшості випадків полюють на вовка з метою узабезпечити місцевість від цього хижака, тому що вони часто приносять багатомільйонний збиток тваринництву, і навіть мисливському  господарству.  Тому м'ясо вовка їсть не кожного. Ось шкіру використовують частіше, але навіть не заради неї, мисливець йде на полювання.
Є декілька дуже практичних, і цікавих способів упіймати вовка. Один з них- охота на вовка з прапорцями.  Звичайно це зимовий вид полювання, його суть в тому, щоб визначити місце дневки вовка або вовків, і затягнути їх в один круг прапорцями.  Що є цими прапорцями?  Готуються вони з клаптиків червоної матерії, довжина якої дорівнює 25 см, ширина 10-15 см Ці клаптики матерії прикріпляються до шнура, відстань між кожним складає приблизно 50-70 см Найкращим матеріалом для таких прапорців, являється матеріал кумач, тому що він має свій особливий специфічний запах. Що б було зручніше і носити і потім розставляти прапорці, роблять спеціальні котушки, барабан, на нього намотують усю смугу, і потім з неї легше робити пастку.  Окладних прапорців, при стандартному полюванні, повинно бути по протяжності не менше 5 км.  Взимку таке полювання може бути затягнутим з багатьох причин, наприклад,  вовкові доводиться у пошуках їжі здійснювати великі відстані, робить великі переходи. Дневки вовка не постійно на одному місці, особливо взимку, і щодня вони змінюють це місце, а це означає, що якщо в перший день полювання зробити що те не так і упустити зграю, то в наступний день вони будуть вже у іншому місці, і на великій відстані. У день деякі зграї переміщаються навіть більш ніж на сто кілометрів.
Але мисливець знає, як упіймати вовка, а тому беруть досвідчені мисливці з собою приваду, з туш тваринних. Вовк дуже добре чує запах м'яса, а значить, обов'язково скористається моментом, щоб його роздобути.  І ось тут найцікавіше. Що робить мисливець?  Така привада, якщо на неї клюнув вовк, швидше за все затримає його на місці. Він підкріпився, а значить, немає необхідності йти далі, тому зазвичай зграя залишається в цих місцях на дневку.  Оскільки така привада  у більшості випадків не один кг м'яса, а ціла туша корови або коня, то означає, вовк його їстиме не один день, а можливо і не два. А значить, буде можливість красиво провести полювання. Але це ще не усе. Така привада, здатна стягнути в цей регіон хижаків і з інших, віддалених районів лісу. А це означає, що мисливці чекають цей момент.  Таке полювання - не охота одного, двох днів. Це ціла операція, ціла акція. І організовується вона не за день до полювання. Таку тушу виносять на височину, заздалегідь простягаючи цю тушу по тому місцю, де найчастіше роблять переходи вовчі зграї, відбувається усе це за якою те період.  Після того, як привада викладена, через декілька днів треба прийти і перевірити місце, чи відвідували його вовки? Для цього роблять спеціальний круг. Приготована привада повинна знаходити в центрі круга, і найближчий край круга від привады має бути не менше 300 метрів. Після того, як круг утворений, слід спостерігати за місцем через бінокль.  Варто відмітити і те, що у привады не можна ставити капканів, або приваду отруювати. Усе це тільки пошкодить полюванню і відлякає вовка.  Тепер ми повинні переконатися в тому, що вовки прив'язалися до приваде, повільно, але упевнено її поїдають, прийшов час діяти, але знову ж таки робити це треба з розумом.
Що робимо. Головне зараз постаратися розвісити усі прапори, і зробити це треба тихо.  Як це зробити? Центральну частину  стрічки з прапорцями кріпимо на місці відліку, і одна пара йде по кругу в один бік, інша в іншу, усе по тому ж кругу. Один з напарників розмотує, інший кріпить прапорці на висоті не вище 35 см  Круг замкнутий, можна приступати.  Треба розставити стрільців, вони повинні стояти від окладу на приблизно 30 метрів усередині окладу.  Але не де потрапило, а там, де, швидше за все, йтимуть вовки.  Розподіляється сектор обстрілу, і кожен із стрільців знає свою зону.  Але це не означає, що мисливець повинен стати у відкриту, він повинен ховатися, і в той же час бачити свою зону обстрілу. Навіть якщо ви побачили вовка, це не означає, що прийшло час стріляти, треба намагатися не злякати, і коли вовк близько, і можна його убити прийшов час його вражати. Після того, як операція пройшла, слід ще раз перевірити чи усіх хижаків узяли, і часто буває так, що наступного дня потрібно повторне полювання. За тими ж правилами, з тією ж привадой.  Ну і звичайно ж обов'язково враховується той чинник, що вовк звір дуже розумний, і не рідкісні випадки "прориву"  ним "облоги прапорця". Вдалого вам полювання і незабутніх вражень друзі!


ЦІКАВЕ

контекстная реклама дешево

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Який буває полювання?
всякої справжньої більшої дикої прийшлої хорошою оголошеної підводного соколиного вдалою королівської останній нічній великої минулого першої інший качиної відкритої вільної псовим царської доброї знаменитої особливої ​​прекрасної відмінною славної імператорської забороненої спільної летючої влаштованої сьогоднішньої невдалої серйозної небезпечної призначеної ведмежою легальної щасливою осінньої звичайної довгої великий будь дивною щурячої організованою нової калидонской ранкової найменшої загінного зимової дозволеної чудовою браконьєрської кривавої успішної поганий майбутньої грандіозної левової
Що може полювання? Що можна зробити з полюванням?
початися тривати закінчитися йти виявитися прірву вийти вдатися завершитися піти погодитися скінчитися вестися ставати вдаватися прийняти проходити Притомився поновитися доставляти закінчитися охопити допомагати обіцяти бути давати виконати зірватися перетворитися починатися приймати проноситися завести загрожувати залишитися ходити принести використовуватися грати кінчатися тривати погоджуватися підкоритися видатися взятися підійти вважатися увінчатися запропонувати відбутися вступити займати привести зібратися взятися вимагати роздавати постачати відповісти зайняти піти відняти вийти віддати
Асоціації до слова полювання
відьма олень лисиця людина лев слон тигр ведмідь вовків кабан звір птах скарб щур тюлень голова кабанів ліс вампір качка кит зміна злочинець Снарк дичину вбивця котик гора пірат чоловік тварина куріпка ріг лисиця жінка кролик мисливець мамонт муха собака вепр акула гончак чоловік зайців перевертень ніч бандит привид миша утікач фазан буйвол бізон сокіл єдиноріг лось група чудовисько пустеля вовк рушницю дракон антилопа
Синоніми слова полювання
жадібність жадання воля готовність спрага бажання свербіж лов нетерпіння облава хіть цькування хотіння
Гіпероніми слова полювання

    
добування видобуток

Гіпоніми слова полювання

    
облава цькування