Полювання в Україні

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Полювання на косулю

 
Косулю вважають одним з найкрасивіших звірів на планеті Земля. Косулі - представники сімейства оленячих, і виділяються в першу чергу своїми рогами які фактично не мають розгалужень. На вигляд роги закругленої і витої форми, крім того вони покриті невеликими горбками, шорсткими на дотик . У світі є дві групи косуль : східносибірська і західноєвропейська; у першу групу включаються також середньоазіатські і кавказькі косулі. Довжина рогів європейської косулі нечасто досягає 30 см, а ось у сибірських побратимів вони перевищують 45 см в довжину.

Раніше такий вид водився, як правило, в лісостепі. Проте із-за сільськогосподарських розробок косулі почали йти далі, в північніші райони. Нині їх можна зустріти в тайзі, в сибірських лісах, а також в горах Кавказу. Основним місцем існування цих тварин можна назвати очеретяні зарості, річкові долини, і хвойні або листяні ліси. Що стосується забарвлення, то косулі і кабарга мало чим відрізняються один від одного. Їх зимове забарвлення іржавого або темно-коричневого кольору, і світло-сірого влітку. Сибірські косулі по вазі в пару разів більше, ніж західноєвропейські : вага самців приблизно 59 кг Фактура тіла у косулі щільніша, ніж у звичайного оленя. Також, на відміну від оленів, у косулі є хвіст.

Полювання на косулю може бути украй цікаве і захоплююче. Звичайно ж, полювання без дозволу заборонене законом і для цькування копитних потрібні ліцензії. Їх мисливець може придбати, тільки після пред'явлення дозволу на зброю і інших документів. Охота на косулю скрадом - один з найпоширеніших способів полювання на косулю. До полювання треба готуватися заздалегідь, для цього знайдете місця годування тварин. Зазвичай годуються косулі на старих вирубуваннях,, узліссях лісу, лісових полянах. У денний час косулі не показуються, і вважають за краще виходити на годування з настанням темряви. Якщо косулі не дуже турбують, тоді живитися тварини виходять з приходом уранішньої або вечірньої зоречки.

Для полювання варто вибрати небагато вітряну і ясну погоду. Вітер приглушає сторонні звуки, а значить наблизитися до косуль буде не так складно. До наміченого місця полювання виходити варто затемна. Як правило, мисливець в очікуванні світанку ховається поблизу від місця жиронаказу тварин. Тільки стає трішки світліше, і мисливець переконується в наявності косуль, він починає крастися до тих, що пасуться і нічого непідозрюючою твариною. Не варто забувати, що косулі мають чудовий нюх, отже, наближатися до стада треба завжди проти вітру. Мисливцеві слід пересуватися тихо і не чинити шуму, використавши усі наявні природні укриття.

На таке полювання краще всього захопити з собою нарізну зброю, оскільки убити косулю з гладкоствольної рушниці практично не представляється можливим. Полювання можна вважати успішним лише у тому випадку, якщо мисливцеві вдасться підібратися до стада на максимально коротку відстань, а потім зробити влучний постріл.

Не беручи в розрахунок того, що такий спосіб полювання неймовірно важкий і складний, він, проте, має велику популярність серед мисливців Далекого Сходу і Сибіру. Крадіжка в таких місцевостях полегшена тим, що тут переважають горбисті або гірські ділянки, майже повністю порослі лісом. Не варто забувати і про те, що якщо полювання відбувається взимку - обов'язково надівається білий маскхалат, влітку ж найвірніше надіти одяг забарвлення камуфляжу.

ЦІКАВЕ

контекстная реклама дешево

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Який буває полювання?
всякої справжньої більшої дикої прийшлої хорошою оголошеної підводного соколиного вдалою королівської останній нічній великої минулого першої інший качиної відкритої вільної псовим царської доброї знаменитої особливої ​​прекрасної відмінною славної імператорської забороненої спільної летючої влаштованої сьогоднішньої невдалої серйозної небезпечної призначеної ведмежою легальної щасливою осінньої звичайної довгої великий будь дивною щурячої організованою нової калидонской ранкової найменшої загінного зимової дозволеної чудовою браконьєрської кривавої успішної поганий майбутньої грандіозної левової
Що може полювання? Що можна зробити з полюванням?
початися тривати закінчитися йти виявитися прірву вийти вдатися завершитися піти погодитися скінчитися вестися ставати вдаватися прийняти проходити Притомився поновитися доставляти закінчитися охопити допомагати обіцяти бути давати виконати зірватися перетворитися починатися приймати проноситися завести загрожувати залишитися ходити принести використовуватися грати кінчатися тривати погоджуватися підкоритися видатися взятися підійти вважатися увінчатися запропонувати відбутися вступити займати привести зібратися взятися вимагати роздавати постачати відповісти зайняти піти відняти вийти віддати
Асоціації до слова полювання
відьма олень лисиця людина лев слон тигр ведмідь вовків кабан звір птах скарб щур тюлень голова кабанів ліс вампір качка кит зміна злочинець Снарк дичину вбивця котик гора пірат чоловік тварина куріпка ріг лисиця жінка кролик мисливець мамонт муха собака вепр акула гончак чоловік зайців перевертень ніч бандит привид миша утікач фазан буйвол бізон сокіл єдиноріг лось група чудовисько пустеля вовк рушницю дракон антилопа
Синоніми слова полювання
жадібність жадання воля готовність спрага бажання свербіж лов нетерпіння облава хіть цькування хотіння
Гіпероніми слова полювання

    
добування видобуток

Гіпоніми слова полювання

    
облава цькування